Franchise Nedir?

Alman teknolojisi ürünleriyle 1999 yılında yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek kurulan Ziwax, hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerine ve franchise verdiği girişimcilere en uygun çözümü sunmayı hedefliyor. Üstün Alman teknolojisiyle araç bakımı alanında faaliyet gösteren firma Türkiye’ de yeni bir iş kolu olan bu sektörde franchise almak isteyen girişimcileri bekliyor.

 

Bayilik vermeye 2009 yılında başlayan şirketin şu anda 10 bayisi bulunuyor.

 

Firmanın Bayilik-Franchise Vereceği Girişimcilerde Aradığı Özellik

Bayilik verilen girişimcinin işin başında durması, Bayilerin işletmelerinin trafiğin yoğun olduğu bölgelerde tercih edilmesi ve minimum 100-250 metrekare arasında bir alan olması, Boya koruma ve detaylı araç iç temizliğin yapılabileceği en az 1 araçlık kapalı alanın bulunması, Müşterilerin bekleyebileceği bir müşteri salonun bulunması, İşyerinin araç kazalarına karşı sigortalı olması, Ziwax'ın bayilik vereceği girişimcilerin ve işletmenin lokasyonun sahip olması gerektiği özellikler olarak sıralanabilir.

 

Firmanın Bayilik-Franchise İşletmesinin Yatırım Maliyeti

Ziwax, franchise sisteminde iki farklı seçenek var. Girişimcilerin işi yapacağı lokasyona göre en uygun paketin belirlendiği ve önerildiği franchise sisteminin yatırım maliyeti 10 bin dolar ve 20 bin doları bulmaktadır.

 

Firmanın Franchise-Bayilik Alan Girişimciye Sağladığı Kazançlar

Ziwax, Car Care(Araç bakım) sektöründe yeni bir anlayışla hizmet veren, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sürekli büyüyen bir markanın altıdan kazançlı bir yatırım yapmaları sağlıyor.

 

Firmanın Gelecekteki Hedefleri

2010 yılında 15 ilde bayilik vererek büyümeye devam etmeyi planlayan protemwax, 2012 yılında ise her ilde en az bir Ziwax lokasyonunu bayilik vereceği girişimcilerle oluşturarak, büyümeye devam etmeyi planlıyor.

Mimar Sinan Mah.Yedpa Ticaret Merkezi Cad.No:135 Ataşehir / iSTANBUL
Telefon: (0532) 453 60 23

GSM: (0532) 453 60 23
Fax: (0216) 471 40 70